Представники «Батьківщини» привітали жителів Бердянська, Приморська та Полог

194 річницю заснування відзначив Бердянськ – важливий промисловий центр в якому розташовані близько 20 підприємств металообробки, харчової та нафтохімічної промисловості, машинобудування та інших галузей. Втім, найбільше Бердянськ відомий, як морський курорт, який називають «серцем Приазов’я». «Сьогоднішній Бердянськ це не тільки розвинена курортна інфраструктура. Це і промисловість, і логістика, і освіта та медицина. Місцева влада зараз пропонує концепцію […]

194 річницю заснування відзначив Бердянськ – важливий промисловий центр в якому розташовані близько 20 підприємств металообробки, харчової та нафтохімічної промисловості, машинобудування та інших галузей. Втім, найбільше Бердянськ відомий, як морський курорт, який називають «серцем Приазов’я».

«Сьогоднішній Бердянськ це не тільки розвинена курортна інфраструктура. Це і промисловість, і логістика, і освіта та медицина. Місцева влада зараз пропонує концепцію економічного розвитку Бердянська «Місто-мрія». Від щирого серця бажаю бердянцям, аби цей амбітний проєкт був втілений в життя», – зазначив Владислав Куценко вітаючи жителів курортного міста.

Разом з  депутатами від «Батьківщини» Валерією Матвієнко та Катериною Гогунською він також взяв участь в урочистостях з нагоди 200-річчя міста Приморськ та привітав з Днем міста жителів Поліг.

«Пологівщина завжди була для мене особливо близькою територією. Минулого року місто Пологи стало столицею великого району, де зосереджені крупні промислові та сільськогосподарські підприємства. Хочу побажати жителям Поліг, аби їх місто перетворилось з номінальної столиці району на столицю за рівнем соціально-економічного розвитку, інфраструктури, зарплат та соціальних гарантій, якості освіти та медицини. Разом з колегами працюватимемо над тим, аби таке перетворення відбулось якнайшвидше», – наголосив Владислав Куценко, вітаючи пологівців з Днем міста.

В усіх трьох містах Запорізької області керівник Запорізької «Батьківщини» вручив почесні грамоти та відзнаки Запорізької обласної ради найдостойнішим містянам, чия щоденна копітка праця змінює рідні міста та множить гордість за рідний край.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова