Представники «Батьківщини» поспілкувалася з медиками Київщини

Народний депутат, член фракції «Батьківщина» Олександра Кужель, голова Київської облради від «Батьківщини» Ганна Старикова та депутати Олександр Сімановський і Олег Кищук провели зустріч із медичними працівниками Київщини.

У заході також узяла участь заступник голови Броварської райради, представниця «Батьківщини» Ганна Гоголіна.

Про це інформує прес-служба Київського обласного партійного осередку.

Під час зустрічі Ганна Старикова розповіла про фактичне виконання обласних програм, які фінансувалися за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році. Політик наголосила, що департамент охорони здоров’я Київської ОДА використав на виконання програм лише 25% коштів із 250 мільйонів, виділених на їх реалізацію. Окремі програми взагалі не були профінансовані.

Своєю чергою народний депутат Олександра Кужель нагадала, що парламентська фракція «Батьківщина» не голосувала за медичну реформу, адже її не можна впроваджувати без перехідного періоду.

«Для нас важливо знати думку саме лікарів – безпосередніх учасників реформи. Саме ви маєте сказати, як і що змінити в медичній галузі, щоб лікар мав усі умови для порятунку людей, а пацієнти отримували якісну медичну допомогу», – сказала Олександра Кужель.

За словами Ганни Старикової, медична реформа може призвести до закриття ФАПів, поліклінік та невеликих лікарень у сільській місцевості.

«Позиція «Батьківщини» щодо кадрових питань – принципова: ми не дозволимо залишити без роботи фахових медиків, спеціалістів», – заявила голова Київської обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова