Представники «Батьківщини» на Тернопільщині підтримали акції протесту

Аграрії Тернопільщини переконані, що без відповідних економічних умов сільськогосподарську землю в Україні продавати не можна.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, аграрії Тернопільщини виступили проти продажу сільськогосподарських земель.

Вони перекрили автодороги державного значення в межах Чортківського та Збаразького районів. Десятки сотень небайдужих мешканців Тернопільщини 11 листопада взяли участь в акції проти продажу землі.

«Ми підтримали та долучилися до акції, бо одними з перших засудили закон, яким влада поставила під загрозу майбутнє української нації. Я говорив і наголошую, що українці не дозволять віддати землю за безцінь іноземцям чи олігархам. Ми боротимемося за головне багатство української нації – землею!» – зазначив учасник акції – голова Тернопільської обласної «Батьківщини» Василь Деревляний.

Нагадаємо, з ініціативи партії ВО «Батьківщина», Тернопільська обласна рада першою в Україні ухвалила звернення до керівництва держави з вимогами: продовжити мораторій на продаж с/г землі та винести питання продажу землі на референдум. Це рішення підтримали всі районні ради області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова