Представники «Батьківщини молодої» здобули нагороди конкурсу «Творча молодь Одещини»

«Батьківщина молода» міста Подільськ, що на Одещині, на чолі з Артемом Кухарем отримала нагороди у фіналі премії «Творча молодь Одещини 2018». Захід відбувся 12 березня в Одеській обласній філармонії.

Як інформує прес-служба регіональної парторганізації ВО «Батьківщина», представники «молодіжки» Подільська одержали нагороди за телепроект «Караоке у Подільську» та у номінації «Волонтер року».

Телевізійний проект «Караоке у Подільську» став можливим завдяки підтримці депутата Одеської облради від «Батьківщини» Сергія Петровського й увійшов у ТОП-5 найретинговіших проектів Одеської області у 2017-2018 роках.

Конкурс «Творча молодь Одещини» проводиться щорічно і в ньому можуть узяти участь люди віком до 35 років. Переможців визначають у більш ніж 20-ти номінаціях: «фотограф року», «ведучий року», «КВНщик року», «волонтер року», «флешмоб року».

Організатори конкурсу повідомили, що цього року надійшло понад тисячу заявок, а нагороди за внесок у розвиток молодіжного руху отримали понад 130 учасників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова