Представник «Батьківщини» привітав містян зі святом

Депутат Хмельницької обласної ради, «батьківщинівець» Олег Лукашук провів першу з п’яти запланованих зустрічей із ветеранами праці, Збройних Сил та дітей війни, приурочених Покрові Пресвятої Богородиці та Дню Захисників Вітчизни.

На Покрову Пресвятої Богородиці,  у День козацтва і Захисників Вітчизни українці  вшановують  захисників країни всіх поколінь.

Олег Лукашук, який був народним депутатом України  чотирьох скликань та ініціював прийняття  декількох законопроєктів, спрямованих на захист пенсіонерів і дітей війни, не зрадив своїй традиції. Він зустрівся напередодні Покрови із літніми хмельничанами, тими, кому, на превеликий жаль, живеться сьогодні найважче.

 Щира, невимушена розмова, а на зустріч із Олегом Лукашуком прийшло близько сотні мешканців мікрорайону Озерна, що в обласному центрі, тривала близько години. Говорили про минуле і сьогодення, що тривожить сьогодні людей – низькі пенсії і високі ціни та тарифи.

На завершення зустрічі до традиційних святкових побажань із нагоди свята, Олег Григорович вручив кожному з учасників зібрання святковий  продуктовий набір.

Наразі аналогічні зустрічі  проводяться в мікрорайонах Виставка, Ракове, Лезневе й Дубове.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова