Представник «Батьківщини» організував спартакіаду на підприємстві

Спартакіаду трудового колективу комунального підприємства «Міськводоканал» у Кам’янському організував його нещодавно призначений генеральний директор, лідер міської парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку.

Разом з Олександром Плахотніком учасників спартакіади привітав голова обласної Федерації ветеранів волейболу Іван Бабич, який від імені президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки вручив керівникові «Міськводоканалу» пам’ятний сувенір – барвистий буклет про олімпійський рух у нашій країні.

спартакіада (3)

Змагання відбулися в декількох видах спорту – волейболі, настільному тенісі, перетягуванні каната, шашках і доміно. Переможці отримали грамоти та цінні призи.

«Нині в Кам’янському відроджується спортивний рух – проходять фестивалі, змагання з різних видів спорту. Наше місто приймає найпрестижніші турніри. «Міськводоканал» не залишається осторонь – ми будемо й надалі підтримувати й розвивати спортивні традиції колективу», – зазначив у своєму зверненні до учасників спартакіади «батьківщинівець» Олександр Плахотнік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова