Представник «Батьківщини» Луганщини долучився до обговорення конституційного процесу в Україні

Прессекретар обласного партосередку представив команду партійців Луганщини на Форумі «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами», що проходив 10 лютого в Харкові.

Як повідомляє пресслужба обласної партійної організації, захід організовано Національним демократичним інститутом (NDI) у партнерстві з Центром політико-правових реформ, Інститутом «Республіка», Реанімаційним пакетом реформ та UPLAN.

Подібні Форуми вже відбулися і в інших регіонах України. До них долучилися експерти, політики, журналісти та громадські активісти.

«Обговорили пропозиції президента. В цілому всі сходяться в одному: будь-які зміни до Конституції мають відповідати Конституції, а не готуватися «на коліні» і прийматися лише за принципом більшості в парламенті», – зазначив за підсумками Форуму Дмитро Будько.

Він розповів, що деякі пропозиції від чинного голови держави є популістичними, або ж надто загальними, що несе ризик зловживань і маніпуляцій і це визнав Конституційний суд, заблокувавши подальший розгляд і внесення таких змін.

Представник «Батьківщини» зазначив, що і президенти, і депутати зміняться, а країна залишиться. Слід завжди мати це на увазі, підтримуючи, або просуваючи ті чи інші ідеї.

«Головне аби Конституція виконувалася, тоді зміни до неї матимуть сенс. Для цього потрібно, в першу чергу, підвищити відповідальність депутатів за свої дії, або бездіяльність», – наголосив Дмитро Будько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова