Представниця Волинської  «Батьківщини» взяла участь у міжнародній конференції

Очільниця Ковельського міського партосередку, секретар міської ради Ковеля Віра Федосюк взяла участь у четвертій українсько-німецькій конференції муніципальних партнерств, що проходила днями в Одесі.

Як повідомляє пресслужба Волинської обласної парторганізації, під час конференції партійка разом із заступником міського голови Ігорем Прокопівим презентували Ковель та напрацювали спільні проєкти з представниками громад Німеччини.

«Більше десяти років триває активна співпраця Ковеля з містами-партнерами – Барзінгхаузеном, Вальсроде та іншими. За цей час відбувся обмін досвідом між представниками влади, проводилися спільні заходи, здійснювалися благодійні проєкти. Завдяки ініціативі голови благодійного фонду «Допомога дітям України» Лілії Бішофф, майже дві тисячі ковельських школярів із родин, які опинились у скрутних життєвих обставинах, побували на відпочинку в Німеччині», – розповіла Віра Федосюк.

За її словами, участь міської влади у міжнародному проєкті «Партнерство між громадами Німеччини та України» активно підтримує мер Ковеля Олег Кіндер.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова