Представниця Вінницької «Батьківщини» вивчала політичний досвід американських жінок

Депутат Вінницької міськради від «Батьківщини» Ганна Давиденко після майже місячного відрядження до США повернулася в Україну.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, представниця «Батьківщини» брала участь у програмі «Посилення впливу жінок у політиці».

«Сполучені Штати – це країна безпрецедентного дотримання усім суспільством правил і законів. Демократія у США базується на індивідуальному праві. Передовсім – повага до прав кожної людини. І при цьому громадяни є політично свідомими й активними», – поділилася враженнями від поїздки Ганна Давиденко.

Вона розповіла, що стала свідком реакції суспільства на стрілянину у школі Флориди.

«По всій країні піднялася хвиля – суспільство почало відразу вимагати від влади посилення контролю за зброєю», – сказала депутат від «Батьківщини».

У рамках програми представниці України перебували в столиці США Вашингтоні та відвідали п’ять штатів у різних куточках країни: Меріленд, Кентуккі, Флорида, Колорадо та Міннесота.

За період свого відрядження українськи отримали звання «почесних депутатів» міста Джексонвілл та грамоти й подяки від Конгресу й Сенату США.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова