Представниця Полтавської «Батьківщини» взяла участь у семінарі

26 червня представниця Полтавської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Яніна Мацків узяла участь у семінарі з гарантування банківських вкладів, що проходив у Харкові.

Як інформує прес-служба обласного партійного осередку, захід був організований Полтавським прес-клубом для представників органів місцевого самоврядування та ЗМІ з Харківської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Під час семінару спікери презентували результати дослідження рівня обізнаності українців з системою гарантування банківських вкладів.

За словами першого заступника голови Полтавської обласної парторганізації Олега Бєлоножка, «батьківщинівці» постійно беруть участь у семінарах та засіданнях «круглих столів» з економічних, політичних і соціальних питань.

«У нас склалася тісна співпраця з Полтавським прес-клубом. Наразі понад десять партійців, зокрема представники рад усіх рівнів, узяли участь у засіданнях прес-клубу як спікери чи учасники», – зазначив Олег Бєлоножко.

Перший заступник очільника «батківщинівців» Полтавщини наголосив, що співпраця зі ЗМІ та громадськими організаціями є пріоритетною для «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова