Постійна праця спрямована на наближення перемоги

Ратнівський селищний голова Віталій Бірук добре знана, шанована та авторитетна людина у своїй територіальній громаді. У «Батьківщині» з 2007 року.

За цей час зроблено багато добрих справ, проте на досягнутому Віталій Іванович не зупиняється, а постійно працює з людьми і для людей.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну діяльність Віталія Бірукана спрямована на координацію дій військових різних категорій, будівництво фортифікаційних споруд та на роботу в оборонному напрямку. Зведення захисних споруд найбільш інтенсивно відбувалося в перші півтора місяці війни, тобто, у лютому і в березні.

Другим важливим напрямком роботи у цей непростий час війни Віталій Іванович називає допомогу переселенцям. Саме з цією метою секретарем селищної ради Людмилою Гаврилюк було ініційовано реалізацію проєкту «Кімнатапереселенця», в якій надавалася  і до сьогодні надається допомога вимушено переміщеним особам. Їм видають за потреби одяг, продукти зарчування та засоби гігієни. Все це відбувається за всебічної підтримки Ратнівського селищного голови.

Віталій Івановичдолучається до волонтерської діяльності. За його сприяння, жителями громади та Ратнівською селищною радою відбувався збір необхідних речей для українських прикордонників. Ця робота здійснюється і нині.

Віталій Іванович наголошуєщо він, як і весь депутатський корпус Ратнівської селищної ради і надалі продовжують активно долучатися до волонтерської роботи,  допомагають переселенцям та захисникам України.

Зупинятися на досягнутому ніхто не збирається.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова