Понад 40 рад ОТГ Львівщини вимагають від влади знизити тарифи

На Львівщині відбуваються сесії об’єднаних громад, які з ініціативи ВО «Батьківщина» звертаються до керівництва держави з вимогою знизити тарифи на житлово-комунальні послуги та збільшити видатки на пільги і субсидії.

Як інформує пресслужба Львівського обласного осередку партії ВО «Батьківщина», напередодні ухвалили відповідні звернення ради громад Жовкви, Дрогобича, Стрия та інших міст Львівщини загалом у понад 40 ОТГ.

«Маючи газ власного видобутку, встановлювати кабальні тарифи для населення є неприпустимим»,  заявив голова «Батьківщини» Жовківщини Микола Кожушко.

Очільниця міського партосередку в Дрогобичі Світлана Маменька переконана, що «зараз відбувається лише імітація зниження тарифів, аби знизити соціальну напругу, а про закінчення «епохи бідності» навіть і не йдеться».

Депутати Стрийської міської ради вимагають від влади дотримуватися статті 48 Конституції України.

«Наполягаємо вжити невідкладних заходів щодо відновлення державного регулювання ціни на газ, пільгових тарифів на електроенергію», – заявила голова фракції ВО «Батьківщина» у Стрийській міській раді Роксолана Бурак.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова