Полтавська «Батьківщина» провела флешмоб до дня народження партії

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді на засіданні сесії провела флешмоб, присвячений 21-й річниці ВО «Батьківщина».

Як інформує пресслужба обласного партосередку, депутати фракції прийшли на засідання у футболках зі святковим логотипом ВО «Батьківщина».

За словами голови фракції Олега Бєлоножка, ця дата визначна для українського політикуму, адже лише «Батьківщина» послідовно відстоює інтереси України та українців.

«Я  маю партійний квиток, підписаний особисто лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко ще у 2002-ому році. Це був мій свідомий вибір і я пишаюся тим, що працюю в цій команді», – сказав «батьківщинівець».

Олег Бєлоножко розповів, що свій день народження Полтавська «Батьківщина» відзначає конкретними справами – депутати фракції  дбають про комунальну сферу і транспортну галузь, медицину й освіту, соціальну сферу та розвиток спорту.

«Слово депутатів від «Батьківщини» ніколи не розходиться з ділом, разом ми дбаємо про те, аби Полтава стала містом, в якому було б комфортно, приємно і безпечно жити.Так було, є і так буде завжди. 21-річна історія підтверджує: ВО «Батьківщина» – політсила, якій можна довіряти», –  наголосив Олег Бєлоножко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова