Полтавська «Батьківщина» підтримує підприємців

Перший заступник голови Полтавської обласної «Батьківщини», голова фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко, депутат міської ради Юрій Бойко під час пресконференції для місцевих ЗМІ окреслили свою позицію щодо захисту і підтримки малого та середнього бізнесу.

Про це інформує пресслужба обласного партійного осередку.


За словами Олега Бєлоножка, прийняті в Україні закони №128 і № 129 знищать спрощену систему оподаткування та можуть привести до закриття дрібних підприємств.

«Уже наступного року кожен підприємець малого та середнього бізнесу відчує на собі «покращення», які під час передвиборчих кампаній обіцяла нинішня влада. Два ганебних закони стануть черговою причиною відтоку робочої сили до країн Європи», – сказав голова фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді.

Як зазначили депутати від «Батьківщини», підприємці вбачають у цих законах додатковий тиск на малий та середній бізнес, адже вони фактично відкривають можливість для корупції, створюють додаткове фінансове навантаження, призводять до зростання цін і внесення змін до системи ціноутворення.

Саме тому «Батьківщина» ініціювала звернення до керівництва держави з вимогою скасувати вбивчі для підприємництва України закони.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова