Польські політики пообіцяли посприяти у відновленні роботи КПП «Лубня — Волосате»

Про це, зокрема йшлося під час нещодавної зустрічі першого заступника голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети з керівництвом Підкарпатського воєводства.

У рамках візиту представники облради взяли участь у конференції, присвяченій розвитку Підкарпаття в Європі, організованій перемишлянським культурним товариством Польської Республіки.
Українській стороні запропонували взяти участь у проєктах екологічного та туристичного напрямків у межах програми транскордонного співробітництва Польща-Україна. Також запропонували зосередитися на проєктах, які були б дотичні до майбутнього переходу між Закарпаттям та Підкарпатським воєводством.
У рамках конференції Андрій Шекета взяв участь у панельній дискусії на тему: «Перспективи розвитку туризму на Закарпатті в контексті запуску нового туристичного прикордонного переходу в Бещадах», у ході якої наголосив на важливості розвитку туризму і наявності туриста в Карпатах, дискусій та рухів на цю тему.
«Незважаючи на те, що у нас триває війна, ми продовжуємо жити і працювати кожен у своїх сферах, тим самим підтримуючи країну і наближаючи перемогу», — заявив Андрій Шекета.
Представники Закарпаття та Підкарпатського воєводства  відвідали місце майбутнього переходу з польської сторони, де оглянули перспективи розташування КПП та дороги між нашими країнами, які пункт пропуску вже незабаром з’єднає.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова