Підтримка «Батьківщини» на Луганщині зростає

За результатами опитування, опублікованого 13 серпня популярною на Луганщині Фейсбук-сторінкою Луганщина-News, більше 22% мешканців Рубіжного готові віддати свої голоси за кандидатів від «Батьківщини» на місцевих виборах.

Про це повідомляє пресслужба Луганського обласного партійного осередку.

Опитування проходило через соціальні мережі шляхом заповнення гугл-форми. За даними команди Луганщина-News, до нього долучилися більше 1000 мешканців Рубіжного.

Обговорювалися три питання: чи збираються люди взяти участь у виборах, яку партію і якого кандидата в міські голови вони підтримують.

Результати свідчать по те, що 81,6% опитуваних на вибори підуть, 12,2% – не підуть, інші ще думають.Серед партій 33,3% респондентів не підтримують жодну з партій, або ще не визначилися з вибором. 28,2% підтримали партію «Опозиційна платформа «За життя», 22,2% – ВО «Батьківщина», решта партій набрали – від 1 до 4%. Серед потенційних кандидатів на голову найбільше набрав колишній міський голова Рубіжного Сергій Хортів – 30,4%, на другому та третьому місці «батьківщинівці» Олексій Ємець – 19,6% та Олександр Романовський – 15,2%, 8,7% підтримки в представника «ОПЗЖ» Олександра Чернєцова, решта набрали від 1 до 3%.

«Звичайно, дане опитування не можна вважати офіційним. Проте ми отримали певний маркер того, що «Батьківщина» працює, що наші партійці активні і користуються сучасними засобам спілкування із виборцями через Фейсбук та інші Інтернет-русурси. Віримо в перемогу!» – зазначили в прес-службі Луганської обласної партійної організації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова