Підприємець-«батьківщинівець» закликав об‘єднатися у боротьбі з вірусом

Керівник виборчого штабу ВО «Батьківщина» у 38-у виборчому окрузі, відомий підприємець, очільник Благодійного фонду «Тепле серце» Віталій Скакуненко звернувся до колег по бізнесу із закликом об’єднати зусилля у боротьбі з коронавірусом.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку.

Є

«Я звертаюся до тих, хто звик працювати на результат і брати на себе відповідальність за рішення, за родину, за людей. До бізнесменів, підприємців, які, як і я, усвідомлюють, що сьогодні необхідно вкластися для того, щоб у нас було завтра», – наголошує Віталій Скакуненко.

«Батьківщинівець» зазначає, що в Україні наразі вживаються заходи щодо запобігання епідемії. Але при цьому привертає увагу до того, що всі ресурси потрапляють до обласних центрів, розподілятися вони можуть повільніше, аніж розповсюджується вірус.

У 70-тисячному Новомосковську, який є центром 38-го виборчого округу, місцева влада просить про нагальну допомогу вже зараз.

«Не будемо роззосереджуватися, акумулюємо кошти для закупівлі стратегічно необхідного обладнання для лікарень, організуємо логістику для переміщення лікарів містом – вони продовжують виїздити за викликами», – пояснює Віталій Скакуненко своє бачення найважливіших напрямків спільних дій.  

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова