Петиція Юлії Тимошенко майже набрала необхідну кількість голосів

Петиція про скасування Стамбульської конвенції, ініційована головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко, на сьогодні вже зібрала майже 18 тисяч підписів.

В Одеській області, як і по всій країні, збором підписів займаються місцеві осередки партії. Голова «Батьківщини» Одеської області Олег Радковський розповів, що на сьогодні дане питання має велику підтримку у населення та представників духовенства країни.

«Ми провели зустрічі та обговорили прийняття Стамбульської конвенції з Духовною Радою Християн Одеської області, Єпископом Одеським та Балтським Православної Церкви України та головою Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Просвіта».

Представники усіх релігійних організацій підтримали ініціативу нашої партії та підписали спільне Звернення до Президента, щодо денонсації Закону про ратифікацію конвенції і на сьогодні ми вже маємо більше 17 тисяч підписів під петицією», – розповів Олег Радковський.

У свою чергу, керівник осередку «Батьківщини» в місті Одеса Михайло Поживанов додав, що розгляд цього питання сьогодні точно не на часі.

«Прийняття Стамбульської конвенції не було обов’язковою нормою для надання кандидатства на вступ України до ЄС, оскільки понад десять країн Євросоюзу не ратифікували Стамбульську конвенцію чи сьогодні працюють над її скасуванням. Я впевнений, що буде зібрано потрібних 25 тисяч голосів. Президент її розгляне та ухвалить правильне рішення, бо наразі наше суспільство поки не готове до розгляду таких кардинальних речей», – резюмував Михайло Поживанов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова