Пенсіонери, які живуть за межею бідності, будуть змушені продавати паї за безцінь

«Батьківщина» вимагатиме скасування рішення Центральної виборчої комісії щодо відмови у проведенні всеукраїнського референдуму проти продажу української землі.

Відповідну заяву озвучив депутат обласної ради від фракції «Батьківщина» Андрій Табачук в ефірі програми «Просто не просто» на каналі «Вітер».

Депутат наголосив, що «Батьківщина» підтримує ринок землі, однак, не в такому форматі, як це пропонує нинішня влада.

Саме тому «Батьківщина» організувала збори ініціативної групи, яка виступила за проведення референдуму.

За словами депутата, члени ініціативної групи запропонували винести на референдуму одне єдине питання: «Чи підтримують громадяни України продаж землі виключно державі Україна», однак, ЦВК, контрольована «слугами народу», відмовила українцям в їх ініціативі.

«Ми виступаємо за референдум тому, що у людей повинні запитати, хочуть вони продавати землю чи ні. Весь літній період команда «Батьківщини» братиме участь у судових засіданнях і вимагатиме скасування рішення ЦВК. Попереду нас чекає спекотне літо і не лише з точки зору температурного режиму, але й з точки зору настроїв людей. Закон має бути підготовлений, у людей мають запитати, адже такий серйозний крок повинен здійснитися виключно зі згоди українців», – наголосив Андрій Табачук.

Депутат відзначив, що влада розуміє, що більшість селян, що володіють паями – це люди зрілого віку, які мають мізерні пенсії і будуть продавати землю за будь-які гроші, адже в них іншого вибору не буде.

Андрій Табачук також зазначив, що після запуску ринку землі ціна на паї буде невеликою і лише через декілька років почне зростати. Саме тому депутат рекомендує власникам паїв в перші роки не продавати земельні ділянки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова