«Батьківщинівець» привіз із Польщі на Вінниччину пожежний автомобіль

Літинський селищний голова, очільник районного партосередку «Батьківщини» Анатолій Бичок зустрівся з польськими та німецькими колегами, аби обговорити подальшу співпрацю.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної «Батьківщини», партієць побував на VII Міжнародному фольклорному фестивалі, що проходив у місті Вольштин (Польща).

Під час поїздки Анатолій Бичок зустрівся з бурмістром Вольштина Войтеком Лісом та бурмістром Любена Ларсом Коланом.

Очільники громад обговорили поточні питання та подальшу співпрацю. На знак дружніх відносин Ларс Колан запропонував у якості гуманітарної допомоги для Літина більше 100 комплектів шкільних парт, столиків під комп’ютери, учительських столів, а також пожежний автомобіль.

«Завдяки нашій багаторічній співпраці з іноземними партнерами літинчани впродовж багатьох років можуть відпочивати за кордоном та отримувати багатомільйонну гуманітарну допомогу з Польщі, Голландії, Німеччини», – зазначив «батьківщинівець» Анатолій Бичок.

На додачу польські пожежники передали своїм українським колегам 6 комплектів спеціального захисного одягу, 8 касок, 7 пожежних сокир та 5 датчиків руху, яких немає в жодному підрозділі рятувальних служб у Вінницькій області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова