Партійці Запоріжжя продовжують боротьбу за тарифну справедливість

Фракція «Батьківщина» Запорізької міської ради ініціювала винесення на розгляд депутатів проект рішення «Про захист прав мешканців на повернення заборгованості комунальних підприємств за фактично не надані послуги».

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку, депутати обґрунтовують необхідність прийняття такого рішення систематичним нехтуванням керівництвом комунальних підприємств «Основаніє» та «Наше місто» приписів діючого законодавства щодо своєчасного та відповідного за обсягом надання комунальних послуг населенню міста. Споживачі житлово-комунальних послуг стикаються з численними фактами приписок та завищення фактичних витрат комунальних підприємств по обслуговуванню внутрішньобудинкових мереж, або навіть з фіктивним виконанням робіт.

«Керівництво КП «Наше місто», що здійснює енергопостачання більше 800 багатоквартирних будинків, не обладнаних загальнобудинковими лічильниками електричної енергії, в декілька разів завищило витрати на енергопостачання ліфтів та освітлення місць загального користування. Через такі дії мешканці будинків отримали багатомільйонні збитки. Такі факти вимагають реакції депутатів та правоохоронних органів», – заявила голова фракції «Батьківщина» Запорізької міськради Ірина Костенко.

Депутати-батьківщинівці разом із представниками інших демократичних фракцій на наступній сесії вимагатимуть створення тимчасової комісії Запорізької міської ради для здійснення перевірки фінансово-економічної діяльності вищезгаданих підприємств та контролю над своєчасним та обґрунтованим проведенням перерахунку плати за послуги з утримання будинків у разі перерви в їх наданні, ненаданні або наданні не в повному обсязі.

Запропонований проект рішення вимагає від депутатів, які увійдуть до тимчасової комісії, проконтролювати повернення заборгованості споживачам і звернутись до правоохоронних органів у разі виявлення фактів порушень законодавства з боку посадових осіб комунальних підприємств.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова