Партійці Закарпаття зустрілися з представниками ОБСЄ

Заступники голови Закарпатської обласної «Батьківщини» Антон Ліврінц та Юрій Фекете зустрілися з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Мод Йохансен та Дорін Фазлі.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної «Батьківщини», представників організації з безпеки та співробітництва цікавили особливості процесу децентралізації, співпраці з іншими політичними силами, конфлікт на Сході України, регіональні особливості сприйняття Закону «Про освіту» та реформи виборчої системи.


Спостерігачі ОБСЄ поцікавилися, чому саме Закарпатська «Батьківщина» торік ініціювала ухвалення звернення облради до Верховної Ради щодо необхідності ухвалення закону «Про імпічмент президента». Антон Ліврінц зазначив, що без закону про імпічмент неможливо розслідувати діяльність президента.

«Якби в українського народу сьогодні були інструменти й можливості прибирати з посад президентів законним, конституційним шляхом, то не потрібні були б ані перша, ані друга революції. Наразі громадяни позбавлені законного інструменту усунення з посади керівника країни», – підсумував «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова