Партійці Хмельниччини зустрілися з воїнами-інтернаціоналістами

Активісти Волочиського партосередку ВО «Батьківщина», що на Хмельниччині, провели зустріч з військовими, що проходили службу в Афганістані.

Як інформує прес-служба обласної партійної організації, ініціатором зібрання виступив голова районного партосередку ВО «Батьківщина» Ігор Бойчук.

«Усі ми знаємо, що воїни-афганці одні з перших стали на захист України: вони були учасниками Помаранчевої та Революції Гідності. Зараз – це активні волонтери, а ті, кому дозволяє стан здоров’я, – на передовій у зоні АТО», – сказав очільник місцевих «батьківщинівців».

Ігор Бойчук наголосив, що уряд систематично скорочує пільги для цієї категорії населення, тому важливо, щоб нова команда, яка прийде до влади, розуміла необхідність підтримки військовиків-інтернаціоналістів та розв’язувала їхні проблеми.

Учасники зустрічі обговорили питання соціального захисту та медичного супроводу воїнів-афганців, забезпечення лікарськими засобами за знижкою та отримання санаторно-курортних путівок, пільгового перевезення учасників війни, можливості працевлаштування, виділення земельних ділянок.

Заступник голови Волочиської районної спілки воїнів-афганців подякував партійцям ВО «Батьківщина» за підтримку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова