Партійці Хмельниччини надали допомогу Центру реабілітації дітей з інвалідністю

Голова Шепетівської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Дмитро Фещин разом з однопартійцями надав благодійну допомогу Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, що на Хмельниччині.

Як інформує прес-служба обласного партійного осередку, кошти використали для облаштування критого ігрового майданчика для дітей з особливими потребами.

«Діти повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи як із боку батьків, так і громади. Якщо кожен з нас зробить бодай маленьку добру справу, милосердя на нашій землі стане більше», – сказав лідер «батьківщинівців» Шепетівського району.

Дмитро Фещин розповів, що на території центру облаштували альтанку для безпечного відпочинку та театралізованої гри, криті пісочниці для піскотерапії, одна з яких розрахована на дітей у візочках, гойдалки та гірки, зручні доріжки та зелені зони. Партієць додав, що такий ігровий майданчик відкриває нові можливості для реабілітації дітей.

Голова Шепетівської районної парторганізації подякував однопартійцям та місцевим підприємцям за те, що відгукнулися на прохання допомогти та долучилися до облаштування майданчика.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова