Партійці Володимира-Волинського вітали медиків зі святом

У переддень професійного свята команда «батьківщинівців» Володимира-Волинського з ініціативи депутата обласної ради Віктора Олійника відвідала колектив педіатричного відділення міської лікарні.

Як повідомляє пресслужба «Батьківщини» Волині, впродовж багатьох років депутати-партійці допомагають цьому колективу розв’язувати різні проблеми через депутатські запити та звернення.

«Як депутат облради, неодноразово порушував перед керівництвом області питання надання статусу опорного закладу Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанню, аби жителі громади могли тут отримувати якісні послуги. Нещодавно Волинська обласна госпітальна рада підтримала клопотання про надання такого статусу цій лікарні, скеровано відповідний лист до Міністерства охорони здоров’я. У перспективі це передбачає можливість залучати додаткові гроші з державного бюджету для розвитку лікарні та закупівлю сучасного обладнання», розповів Віктор Олійник.

За словами депутата, колективу педіатричного відділення доводиться працювати в особливих умовах, адже йдеться про здоров’я наймолодших громадян міста. Отож, квіти та солодощі, з якими «батьківщинівці» завітали до медиків, – це вияв уваги й пошани до них.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова