Партійці Волині вшанували ветеранів Другої світової війни

Активісти Волинської обласної «Батьківщини», депутати місцевих рад долучилися до заходів з нагоди Дня пам’яті й примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Як повідомляє прес-служба Волинського обласного партосередку, в Ковелі, Луцьку, Володимирі-Волинському та Нововолинську «батьківщинівці» вшанували пам’ять жертв фашизму під час спільної панахиди.

«У Любомльському районі партійці побували в 16-ти селах, відвідали 36 учасників бойових дій, людей з інвалідністю і вручили їм квіти та подарунки. Вони також влаштували святковий обід ветеранам – учасникам колективу художньої самодіяльності «Осіннє золото». Очільник Горохівського районного партосередку Василь Пащук привітав із Днем Перемоги жителів селища Мар’янівка. На Ковельщині депутати райради Володимир Андросюк і Анатолій Корнійчук взяли участь у відкритті меморіальної дошки на честь військовослужбовця Миколи Яворського, який загинув на Донбасі», – розповів голова обласної парторганізації Валерій Бондарук.

За його словами, під час урочистих заходів керівник Володимир-Волинської районної парторганізації В’ячеслав Католик вручив подарунки колишнім фронтовикам, вдовам загиблих та учасникам миротворчих операцій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова