Партійці Волині влаштували жінкам свято

Активісти Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» провели низку святкових заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Як повідомляє прес-служба Волинського обласного партосередку, «батьківщинівці» вітали жінок у Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському, Ратному та інших райцентрах Волині.

«Під час звітно-виборної конференції Луцької міської парторганізації, що проходила напередодні свята весни, ми привітали жінок – учасників зібрання. «Батьківщинівці» Ковеля відвідали дружин військовослужбовців та добровольців, які загинули на Донбасі. Партійці Володимира-Волинського завітали з квітами та наборами фруктів до самотніх жінок, яких обслуговують соціальні працівники відділення територіального центру», – розповів голова обласної «Батьківщини» Валерій Бондарук.

За словами «батьківщинівця», святкову акцію у Ратному активісти влаштували просто на вулиці – вручали жінкам кульки у формі квіточок. Такі ж подарунки отримали і мешканки селища Торчин.

Валерій Бондарук зазначив, що волинські партійці долучилися до інших святкових заходів, приурочених Міжнародному жіночому дню.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова