Партійці Тернопільщини збирають підписи проти продажу сільгоспугідь

У всіх районах Тернопільщини «батьківщинівці» проводять масштабний збір підписів громадян проти продажу в Україні землі сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, починаючи з 1 червня, жителі Чорткова мають змогу виявити свою громадянську позицію в партійному наметі, розташованому на вул. Шевченка (біля колишнього кінотеатру «Мир»).

Чортків 5

За словами голови Чортківського районного партосередку ВО «Батьківщина» Віктора Шепети, який також є головою райради, у квітні самоврядний орган району ухвалив рішення «Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні». Депутати направили документ до Верховної Ради для врахування під час підготовки та розгляду законопроектів про відчуження земель.

«Батьківщинівці» Збаражчини напнули намети в місті Збараж та в селищі Вишнівець.

Голова Збаразької районної парторганізації Валерій Домбрик розповідає, що партійці також роздають буклети з інформацією про земельну реформу в Україні, яку запропонувала ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова