Партійці привітали діток з Міжнародним Днем захисту дітей

У Міжнародний День захисту дітей команда «Батьківщини» завітала на свято до ГО «Гіпократ», яка опікується сім‘ями, де є діти з обмеженими фізичними можливостями. 

Тут провели концертну програму за участю учасників з Чернігова, Ніжина та Прилук, а також спартакіаду, яку з нетерпінням чекали хлопці.

Різноманітні заходи за участю підопічних«Гіпократу» відбуваються на постійній основі.

До привітань вихованців «Гіпократу» традиційно долучилася чернігівська команда Юлії Тимошенко, про це повідомили в пресслужбі офісу «Батьківщини»:

«Насправді ми щиро захоплюємося силою та духом як вихованців організації так і керівників, які виконують цю неймовірну місію – по суті створюючи  одну велику родину.

Усі свята вони разом, завжди підтримують один одного, завжди є якийсь інтерактив – пісні, вірші, спортивні змагання. У діток горять очі від таких заходів і вони чекають їх з нетерпінням.

Для нас честь вважатися друзями «Гіпократу». В міру наших можливостей будемо допомагати цій організації і залучати до цієї справи усіх небайдужих – розповів керівник «Батьківщини» в Чернігові Артем Євминець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова