Партійці придбали для лікарні швидкої допомоги Черкас нове обладнання

Завдяки депутатам Черкаської міської ради від «Батьківщини» придбано нову апаратуру для єдиної в місті лікарні швидкої медичної допомоги.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, за останній рік закуплено для лікарні нове діагностичне обладнання та необхідний інвентар на суму 21 млн грн.

Для медичного закладу придбали комп’ютерний 16-зрізовий томограф, що працює цілодобово, без вихідних. Пацієнти стаціонару безкоштовно проходять обстеження.

Завдяки «батьківщинівцям» придбано також мобільну рентген-установку вартістю 3 млн 200 тис. грн, що дозволяє виконувати ангіографії, а також обладнання для інтенсивного лікування, зокрема шість апаратів штучної вентиляції легень, сучасне лабораторне обладнання, кисневі концентратори, монітори пацієнта, новий дефібрилятор. Нині готується приміщення для розміщення нової апаратури,.

«Уперше за 40 років ми замінили більше 100 старих ліжок на сучасні, закупили більше 20 нових каталок, придбали нові матраци, простирадла, ковдри. М’якого інвентаря закуплено приблизно на 2 млн грн», – розповів головний лікар КП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги», депутат облради від «Батьківщини» Олександр Федорук.

З ініціативи «батьківщинівців» з міського бюджету виділено також 7 млн грн для проведення у медичному закладі ремонтних робіт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова