Партійці Полтавщини запросили земляків приєднатися до акції

Активісти Кременчуцької міської партійної організації звернулися до жителів Полтавщини із закликом приєднатися до акції з нагоди 100-річчя Соборності України.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку, 22 січня в рамках Всеукраїнської акції, на території області, в районі села Липове, на межі Полтавської та Черкаської областей, організують Ланцюг Єдності.


«У цей день ми пропонуємо всім на знак нашої доброї волі побудувати Ланцюг Єдності, як це було зроблено патріотами в 1990-ому році та нашими прадідами сто років тому. У тривожні часи сьогодення ми повинні бути єдиними, бо наша соборність, наша єдність, наша сила – у нас самих», – йдеться у зверненні кременчуцьких «батьківщинівців».

У підготовці до акції беруть участь партійці «Батьківщини» з Глобинського району та Горішніх Плавнів. Наразі анонсували участь понад 400 осіб.

«Батьківщинівці» поінформували земляків, що з Кременчука курсуватимуть безкоштовні автобуси, а всі бажаючі можуть повідомити про участь у заході за телефоном 067 365 03 54.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова