Партійці Полтавщини долучилися до всеукраїнської акції з нагоди Дня Соборності

22 січня з нагоди 100-річчя Соборності України на межі Полтавської та Черкаської областей у селі Липове люди побудували символічний ланцюг єдності.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партосередку, захід, у якому взяли участь майже 500 осіб, організували та провели активісти Кременчуцької міської «Батьківщини».

За словами першого заступника голови Полтавської обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Євгенія Холода, День Соборності – особливе свято для всіх українців, адже ця важлива історична дата – місток між історичним минулим та сучасністю.

«Минуло сто років, але українцям і сьогодні бракує єдності, знову політичні технології спрямовуються на те, щоб посварити брата з братом і на цьому отримати фальшиві перемоги, зневаживши і державу, і народ», – наголосив «батьківщинівець».

Євгеній Холод зазначив, що День Соборності – привід нагадати, що Крим та Донеччина – це Україна.

Очільник фракції «Батьківщина» в Полтавській облраді запевнив земляків, що ВО «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко робитиме все задля того, аби Україна – від Львова до Донецька – була єдиною й суверенною.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова