Партійці Полтавщини беруть участь у Форумі «Новий економічний курс України»

Сьогодні, 21 вересня, делегація від Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» бере участь у Форумі «Новий економічний курс України», на якому Юлія Тимошенко презентує програму економічного розвитку держави.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, понад 30 полтавців, серед яких юристи, економісти, фахівці народного господарства, приїхали до Києва, аби долучитися до загальноукраїнської дискусії щодо шляхів розвитку держави.

За словами Сергія Пазюка, голови Пирятинської районної парторганізації ВО «Батьківщина», бути на такому унікальному зібранні – надзвичайно велика честь та відповідальність.

«Жодна політична сила в Україні не була ініціатором такого масштабного форуму й жоден політик не зважувався на таку пряму й відверту розмову про те, як навести лад в Україні», – каже партієць.

Сергій Пазюк також наголосив, що сьогоднішнє зібрання показує і країні, і всьому світу: наша держава має величезний потенціал для розвитку, яким роками нехтувала чинна влада.

«У нас є талановиті науковці, у нас є ресурс, у нас є лідер – Юлія Тимошенко, якій під силу вивести Україну з економічної прірви», – підсумував «батьківщиівець» із Полтавщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова