Партійці Полтави на конференції підбили підсумки роботи за минулий рік

Днями партійці Полтавської міської парторганізації ВО «Батьківщина» провели звітно-виборну конференцію.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, під час конференції делегати заслухали звіти очільника «батьківщинівців» Полтави, бюро та контрольно-ревізійної комісії, а також підбили підсумки роботи за минулий рік.

За словами лідера партійців Полтави Валерія Тесленка, наразі в обласному центрі у 29-ти первинних та трьох районних парторганізаціях налічується понад півтори тисячі осіб.

«Надзвичайно важливим є те, що у радах усіх рівнів сформовані фракції ВО «Батьківщина» і саме депутати від нашої політсили є активними й принциповими у вирішенні найгостріших проблем Полтави», – каже Валерій Тесленко.

«Батьківщинівець» відзначив позитивну тенденцію – дедалі більше молодих людей успішно реалізують власні суспільні проекти саме під знаменами ВО «Батьківщина». Це, на думку Валерія Тесленка, означає, що політсила має потужний локомотив, який здатен змінити ситуацію на краще не тільки в місті та області, а й в Україні.

Учасники конференції вдруге обрали головою Полтавської міської парторганізації Валерія Тесленка, а також сформували бюро у складі 11-ти осіб і контрольно-ревізійну комісію.

Пріоритетними завданнями на майбутнє делегати назвали тісний взаємозв’язок депутатів різних рівнів, активізацію роботи з виборцями, формування кадрового резерву та співпрацю з громадськими організаціями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова