Партійці Одещини захищають аграріїв від рейдерства

«Батьківщина» Кілійського району Одещини на чолі з Ігорем Лиманським стала на захист місцевих аграріїв, у яких влада Кілійської громади незаконно забирає землю.

Як повідомляє пресслужба Одеського обласного партосередку «Батьківщини», на позачерговій сесії Кілійської ОТГ голова громади Павло Бойченко та депутати від БПП та Аграрної партії передали в оренду рисові поля підприємству, що належить цим депутатам. Навіть те, що по цим землям триває судове розгляд, у якому підприємство СВК «Маяк», яке раніше обробляло ці поля, судиться з міськрадою не зупинило голову громади та його депутатів.

Керівник Кілійської «Батьківщини» Ігор Лиманський розповів, що це не перший випадок, коли голова громади зі своїми депутатами незаконно відбирають землю у місцевих аграріїв і передають своїм підприємствам, у яких навіть не має засобів для обробітку і працівників.

Фракція «Батьківщини» у раді громади виступає категорично проти таких рішень, але знаходиться в меншості.

Аграрії неодноразово звертались до правоохоронних органів зі скаргами на дії голови громади, але справи просуваються дуже повільно, це й не дивно, коли сам голова ОТГ розповів журналістам, що вже наперед знає, що рішення суду буде на користь його депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова