Партійці Одещини підтримують обдарованих школярів

В Арцизькому районі Одещини «батьківщинівці» нагородили переможців конкурсу творів, що проходив серед учнів старших класів.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, у грудні минулого року благодійний фонд «Промінь добра» «батьківщинівця» Олега Капсамуна оголосив про початок конкурсу творів «Арциз – моя Батьківщина».

У конкурсі взяли участь школярі практично з усього району, а минулих вихідних у приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, на якій були присутні батьки, вчителі та мешканці району.

Диплом за третє місце і мобільний телефон отримав учень 9-Б класу Арцизької школи-ліцею №4 Фудулакі Валентин, диплом за друге місце і планшет отримав учень 7-Б класу Арцизької школи №5 Козир Павло. Головний приз конкурсу – ноутбук і диплом переможця конкурсу творів «Арциз – моя Батьківщина» отримала учениця одинадцятого класу Арцизької школи-гімназії №1 Цапенко Олександра.

З ініціативи голови благодійного фонду «Промінь добра», «батьківщинівця» Олега Капсамуна запроваджено спеціальний приз у номінації «Наймолодший конкурсант». Володарем диплома в цій номінації та 3D ручку в подарунок отримав Замковій Ярослав, учень 3-А класу Арцизької опорної школи-гімназії №1.

Олег Капсамун запевнив, що й надалі підтримуватиме обдарованих дітей, а переможиці конкурсу Цапенко Олександрі його фонд оплатить навчання у вищому навчальному закладі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова