Партійці Одещини допомагають з будівництвом нової школи

За сприяння «Батьківщини» у селищі Хлібодарське Біляївського району, що на Одещині, влітку цього року стартувало будівництво нової школи.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, кошти на будівництво виділили завдяки співпраці депутатського корпусу місцевої громади та «батьківщинівців» райради Біляївського району та обласної ради.

24291759_1921181418199655_8958949029698976315_o[1] (1)
Нині завдяки «Батьківщині» закінчено ремонт та утеплення старої школи в селищі Хлібодарське, де діти навчатимуться, поки будується нова школа.

Очільник фракції «Батьківщина» у Біляївській райраді Сергій Кузьмук зазначив, що будівництво нового навчально-виховного комплексу в Хлібодарську йде за графіком і до кінця року планується забити всі палі для фундаменту.

«Будівництво школи фінансується за кошти бюджету Біляївського району та обласного бюджету Одещини. У наступному році чекаємо на фінансування з Державного бюджету», – зазначив Сергій Кузьмук.

Нагадаємо, що завдяки депутатам фракції «Батьківщина» в обласній та районній радах з обласного та районного бюджетів було виділено більше 10 млн. гривень на початкові роботи, загальна ж сума витрат на будівництво школи становитиме близько 84 млн. гривень.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський запевнив, що депутатський корпус «Батьківщини» взяв під особистий контроль будівництво школи задля того, аби бюджетні кошти надходили вчасно і в повному обсязі, а школа була побудована якісно та вчасно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова