Партійці Очакова відзвітували за рік роботи

В Очакові, що на Миколаївщині, відбулася звітно-виборча конференція партійців міста.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, учасники конференції заслухали звіт голови партосередку Євгена Тимошенка.


«Пріоритетом у роботі депутатів Очаківської міської ради є допомога найбільш соціально незахищеним верствам населення, підтримка талановитої молоді, сприяння у розвитку спорту. За результатами наших депутатських звернень до керівництва міста відремонтовано міжбудинкові проїзди, встановлено вуличне освітлення по вулиці Зінченка, відремонтовано фасад будинку по вулиці Шмідта, складено акти обстеження сімей, що потребують матеріальної допомоги», – розповів очільник Очаківської міської парторганізації, голова фракції «Батьківщина» у міській раді Євген Тимошенко.

За словами «батьківщинівця», міська парторганізація вручила 300 продуктових наборів малозахищеним городянам, надала спонсорську допомогу командам із футболу та дзюдо, організувала поїздку на фестиваль для танцювального колективу «Радість».

Партійці підтримали очільника партосередку та переобрали його на новий термін. Представник виконавчого секретаріату партії Ігор Зарічанський вручив Євгену Тимошенку подяку від лідера партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова