Партійці налагоджують співпрацю між Черкасами та Мозирем

Команда партійців на чолі з міським головою Черкас, очільником обласного партосередку ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко відвідала білоруське місто Мозир.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, підсумком форуму «Мозир – Черкаси – 2019» стало підписання угоди про співпрацю між українським та білоруським містами.

Під час перебування в Мозирі черкаська делегація ознайомилися з економічним потенціалом цього міста.

«Нас зацікавила співпраця із місцевим молочним комбінатом, досвід Мозира в будівництві. Ми ознайомилися з роботою машинобудівного заводу, дорожня техніка якого може бути корисною для нашого міста. Також ми цікавилися структурою й організацією роботи державної влади, яка дійсно працює, щоб білоруському народу жилося краще», – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Представники «Батьківщини» відвідали низку промислових та сільськогосподарських підприємств Мозира.

«Ми зацікавлені в тому, щоб налагодити співпрацю з білоруськими підприємствами й водночас збільшити ринок збуту нашої продукції», – наголосила депутат Черкаської облради від «Батьківщини» Наталія Кравцова.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко розповів представникам місцевої влади Мозирщини про економічний розвиток Черкас.

До складу української делегації також входили заступник міського голови Черкас «батьківщинівець» Ігор Волошин та депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова