Партійці на Луганщині долучилися до святкування Івана Купала

6 липня активісти Рубіжанського зонального партосередку «Батьківщини» долучилися до фестивалю української іграшки та гри, який відбувся на свято Івана Купала в Кремінній, що на Луганщині.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного осередку, партійці привітали усіх присутніх зі святом і роздали їм повітряні кульки.


Під час фестивалю майстри декоративно-ужиткового мистецтва з усіх районів області провели майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, обрядової ляльки, текстильної іграшки, українського козачка та глиняної іграшки. Гості фестивалю могли навчитися в’язанню, плетінню мандал та «ловців снів».

«Ми дуже задоволені, що долучилися до свята. Побачили там багато талановитих майстрів та колективів Луганської області, поспілкувалися з гостями свята і ще раз переконалися, що подібні заходи об’єднують наш народ, роблять державу міцнішою. Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у заході, бажаємо миру та добробуту в кожну хату», – зазначила активістка Рубіжанської міської парторганізації Лідія Захарова.

«Батьківщинівці» також взяли участь у святкуванні Івана Купала в селищі Красноріченське Кремінського району.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова