Партійці на Київщині закупили засоби захисту

У Фурсівській ОТГ партійці закупили засоби захисту на потреби медичних закладів.

Брати Віталій та Сергій (депутат Фурсівської ОТГ) Шаравари вже вдруге поставили захисні маски на потреби медичних закладів у різних населених пунктах Фурсівської громади: Комунальному некомерційному підприємству амбулаторія чергової медичної допомоги Фурсівської сільської ради, Трушківській медичній амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також фельдшерським пунктам у селах Чмирівка, Безугляки, Пищики та Матюші. Загалом брати вже поставили медикам понад 5,5 тисяч захисних масок. Додатково закупали й бахіли та захисні костюми.

Віталій Шаравара анонсував, що на підході ще 4,5 тисяч захисних масок, які вони разом з братом планують доставити в інші населені пункти громади.

«Ми не будемо на цьому зупинятися. До нас долучилося дуже багато мешканців громади, які допомагали в роздачі медичних масок. Хотілося б подякувати небайдужим людям за допомогу! Хочемо подякувати Поліцейському відділу реагування патрульної поліції Білоцерківського відділу поліції, які провели роз’яснювальну роботу з мешканцями нашої громади щодо заходів безпеки та розповсюдження Covid-19», − зазначив на своїй сторінці Віталій Шаравара.

У комплекті до захисних масок брати роздають брошури з інструкціями, як знизити ризик захворювання на коронавірусну хворобу.

 

Поділитися у соцмережах:

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова