Партійці Львівщини готують передвеликодні подарунки для військових

Напередодні Великодніх свят активісти «Батальйону відважних жінок», що на Жовківщині, вкотре  зібрали продукти харчування та інші передвеликодні подарунки для українських військових.  Як інформує пресслужба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина», поїздки до наших захисників на Схід стали уже доброю традицією волонтерів ще з часів початку російсько-української війни. «Робимо все можливе, аби силами волонтерів та небайдужих людей […]

Напередодні Великодніх свят активісти «Батальйону відважних жінок», що на Жовківщині, вкотре  зібрали продукти харчування та інші передвеликодні подарунки для українських військових. 

Як інформує пресслужба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина», поїздки до наших захисників на Схід стали уже доброю традицією волонтерів ще з часів початку російсько-української війни.

«Робимо все можливе, аби силами волонтерів та небайдужих людей доставити найнеобхідніші речі для наших захисників, зокрема вітаміни та інші смаколики», – розповідає очільниця «Батальйону відважних жінок», «батьківщинівка» Ганна Гулій.

Варто зазначити, що не залишаються осторонь і самі учасники АТО та небайдужі мешканці Жоківщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова