Партійці Луганщини домоглися покращення медичного обслуговування селян

Депутати фракції «Батьківщина» в селищній раді Нижньодуванської ОТГ, що на Луганщині, домоглися покращення медичного обслуговування мешканців села Новочервоного.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.

«Раніше наше село було частиною Троїцького району і ми отримували первинну медичну допомогу в Троїцькому. Після децентралізації ми стали частиною Нижньодуванської ОТГ. У зв’язку з цим медична субвенція цього року направлена до Сватівського району, проте організаційні питання передачі села на обслуговування Сватівському РТМО (Районне територіальне медичне об’єднання, – Ред.) та підстанції «Швидкої допомоги» не вирішені», – розповів депутат селищної ради від «Батьківщини» Володимир Сучок.

Завдяки його депутатському зверненню ситуація змінилася: медичну допомогу мешканцям села Новочервоного надаватиме Сватівська підстанція «Швидкої допомоги», госпіталізацію здійснюватиме Сватівське РТМО.

Представники «Батьківщини» також потурбувалися, щоб у Новочервоному спланували роботу сімейного лікаря при ФАПі, розв’язали проблему проходження інвалідами щорічної експертної комісії в Сватівському РТМО.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова