Партійці Луганщини долучилися до міжнародної акції «Global Shevchenko»

На Луганщині голова Рубіжанського партосередку ВО «Батьківщина» Олексій Ємець зібрав партійців міста, щоб узяти участь у міжнародному флешмобі до дня народження Тараса Шевченка «Global Shevchenko».

Про це інформує прес-служба Луганської обласної партійної організації.

Представники «Батьківщини» прочитали улюблені вірші із «Кобзаря» та сфотографувалися із логотипом акції «Global Shevchenko».

«Тарас Шевченко – це символ нашої нації, видатна людина, яка відіграла величезну роль у становленні України. Його вірші не тільки красиві, але й надихають нас до добрі справи. У них – любов до Батьківщини, ненависть до тих, хто виступає проти нашої свободи та незалежності. Тому творчість Шевченка повинен знати кожен, хто вважає себе українцем», – зазначив Олексій Ємець.

За повідомленням Луганської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», у флешмобі «Global Shevchenko», влаштованому з нагоди дня народження Великого Кобзаря, взяла участь голова Луганського осередку «Батьківщини молодої» Анастасія Козубська.

Дівчина сфотографувалася біля пам’ятника Тарасові Шевченку в місті Сєверодонецьку. На своїй сторінці у Facebook Анастасія Козубська закликала земляків підтримати міжнародний флешмоб і вшанувати Великого Кобзаря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова