Партійці Кропивницького домоглися спрощення процедури надання матеріальної допомоги

На вимогу депутатів міської ради Кропивницького від «Батьківщини» затверджено нову редакцію положення «Про комісію з розгляду питань щодо надання одноразової адресної допомоги мешканцям міста Кропивницького».

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної партійної організації, минулого року депутати підтримали запит голови фракції «Батьківщина» у міській раді Олександра Цертія, яким пропонувалося ухвалювати остаточні рішення щодо виділення одноразової матеріальної допомоги не рішенням сесії, а виконавчим комітетом.

«Батьківщинівець» наполягав на спрощенні процедури  надання допомоги людям, котрі опинилися у скрутній ситуації – на лікування, поховання, підтримку постраждалих від пожежі. Він запропонував профільній комісії напрацювати низку змін до положення, аби процедура отримання допомоги не забирала багато часу, адже людині вона потрібна терміново.

«Шкода, що від подання запиту до затвердження нового положення минуло багато часу, але результат досягнуто – відтепер необхідну матеріальну допомогу кропивничани зможуть отримати набагато швидше, аніж раніше», – сказав Олександр Цертій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова