Партійці Київщини звертаються до прокуратури щодо незаконного підняття тарифів на теплопостачання

7 лютого депутати Вишгородської міської ради ухвалили рішення про визнання неправомірним рішення районної ради від 29 листопада 2018 року щодо збільшення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку «Батьківщини», ініціаторами звернення до прокуратури виступили депутати-«батьківщинівці» Артем Тютюнник, Сергій Жадан та Юрій Попов. 26 із 27 депутатів Вишгородської міської ради підтримали це звернення.

«Підняття тарифів на теплопостачання турбує кожну родину Вишгорода та Вишгородського району. Фракція «Батьківщина» вважає таке підняття необгрунтованим і неправомірним», – заявив Артем Тютюнник, депутат від фракції «Батьківщина» Вишгородської міської ради.

За словами депутата, це питання не виносилося на розгляд профільних комісій, а було «подане з руки на позачерговій сесії Вишгородської районної ради». До того ж, було прийняте з порушенням вимог регламенту.

«Це надзвичайно гостре й болюче питання, яке стосується кожної родини нашого міста, його необхідно вирішити якнайшвидше», – підсумував Артем Тютюнник.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова