Партійці Київщини вітали учасників фестивалю обдарованої молоді

Днями депутат Київської обласної ради від «Батьківщини» Олег Кищук та очільниця Броварської районної парторганізації Анна Гоголіна привітали учасників фестивалю дитячої творчості.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, фестиваль проходив у селищі Калинівка, що на Київщині.


Олег Кищук привітав дітей, зазначивши, що саме їх покоління має змінити Україну на краще – подолати корупцію та забезпечити нормальні умови життя громадянам.

«Коли державні чиновники кажуть вам, мовляв, подарували школам дошки чи парти за рахунок бюджету. Це добре, але кожна людина має розуміти, що таке бюджетні кошти і звідки вони беруться», – сказав Олег Кищук.

Депутат розповів, що кошти надходять у бюджет від платників податків, а держава їх просто розподіляє.

«Це ваші кошти і ви вправі вимагати у державних урядників закупівлю необхідних для шкіл, дитячих садочків речей, асфальтування вулиць, будівництва різних об’єктів інфраструктури», – наголосив Олег Кищук.

Він побажав молодим людям рости сміливими й не соромитися відстоювати свої права.

«Ви повинні розуміти, те, що ви чуєте у засобах масової інформації, зі сцени, з екранів телебачення – це лише частина правди. Учіться читати між рядків», – пояснив обласний депутат.

У рамках особистої акції «Добро породжує добро» Олег Кищук подарував двом дитячим колективам сертифікати на 3000 гривень. За ці гроші керівники зможуть придбати для своїх вихованців переносні магнітоли, необхідні їм для репетицій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова