Партійці Івано-Франківщини допомагають у боротьбі з державою-агресором

В рамках можливого в боротьбі з російськими окупантами партійний актив Івано-Франківської обласної парторганізації бере активну участь в територіальній обороні, займається волонтерською діяльністю, надає посильну гуманітарну допомогу.

Голова Рожнятівської ПО Озар Ігор Михайлович і депутатський склад – в територіальній обороні, забезпечують порядок в громадах, займаються гуманітарною допомогою з-закордону, та поселенням біженців в громадах.

Костишин Володимир Іванович – голова Галицької парторганізації -командир добровольчого формування Галицької міської територіальної громади – забезпечує порядок та оборону громади, розселенням переселенців та ставлять їх на облік в громадах, надання гуманітарної допомоги, яка приходить з-за кордону, забезпеченням переселенців необхідними продуктами харчування.

Сікора Ольга Мирославівна – голова Калуської районної партійної організації – забезпечує перевезення біженців за кордон, розселенням та наданням гуманітарної допомоги.

Цапай Володимир Васильович – заступник голови обласної парторганізації – командир добровольчого загону тероборони забезпечує порядок в громаді, гуманітарною допомогою та розселенням біженців в громаді.

Левицький Олександр Михайлович – заступник голови обласної парторганізації забезпечує допомогу ліками, закупівлею генераторів, допомога гуманітарних вантажів за кордону та транспортуванням їх в Київ.

Терешко Руслан Володимирович – голова Івано-Франківської міської парторганізації – займаються виготовленням протитанкових їжаків, буржуйок для обігріву, виготовляють засоби захисту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова