Партійці Івано-Франківщини активно допомагають мешканцям

У боротьбі з російськими окупантами партійний актив Івано-Франківської обласної парторганізації бере активну участь в територіальній обороні, займається волонтерською діяльністю, надає посильну гуманітарну допомогу.

Голова Рожнятівської ПО Озар Ігор Михайлович і депутатський склад – в територіальній обороні забезпечують порядок в громадах, займаються гуманітарною допомогою з-закордону, та поселенням біженців у громадах.

Костишин Володимир Іванович – голова Галицької парторганізації – командир добровольчого формування Галицької міської територіальної громади – забезпечує порядок та оборону громади, розселенням переселенців та ставлять їх на облік в громадах, надає гуманітарну допомогу, яка приходить з-за кордону, забезпечує переселенців необхідними продуктами харчування.

Сікора Ольга Мирославівна – голова Калуської районної партійної організації – забезпечує перевезення біженців за кордон, розселяє  та надає гуманітарну допомогу.

Цапай Володимир Васильович – заступник голови обласної парторганізації, командир добровольчого загону тероборони забезпечує порядок в громаді, гуманітарною допомогою та розселенням біженців у громаді.

Левицький Олександр Михайлович – заступник голови обласної парторганізації забезпечує допомогу ліками, закупівлею генераторів, гуманітарних вантажів з-за кордону та транспортуванням їх у Київ.

Терешко Руслан Володимирович – голова Івано-Франківської міської парторганізації –доромагає з виготовленням протитанкових їжаків, буржуйок для обігріву, виготовляють засоби захисту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова