Партійці Буковини заявили про провокації проти «Батьківщини» та її лідера

Партійці Чернівецької області звернулися до поліції із заявою про провокації проти «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко та вимогою внести зазначені в ній відомості до Єдиного державного реєстру досудового розслідування.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації, громадянам надходять телефонні повідомлення з пропозицією винагороди «за голоси на виборах». Особа, яка телефонує, представляється від «Батьківщини», пропонує оплату за те, що громадянин «знайде осіб, які віддадуть свій голос за вказаного кандидата».

Одна із осіб, яка отримала подібний дзвінок, разом із представниками «Батьківщини» звернулася до поліції, а обласна «Батьківщина» поширила заяву з цього приводу.

«Подібні провокації розцінюємо як дії штабів опонентів, спрямовані на підрив авторитету нашого кандидата в Президенти Юлії Тимошенко і партії ВО «Батьківщина» в цілому. Наголошуємо, що політична партія ВО «Батьківщина» та, зокрема Чернівецька обласна, районні та міські партійні осередки ніякого стосунку до застосування підкупу, обману, погроз, насильства, або вчинення будь-яких інших протиправних дій щодо виборців не мають», – йдеться в заяві.

Обласна «Батьківщина» застерегла виборців і нагадала, що за прийняття пропозиції, обіцянки, або одержання виборцем неправомірної вигоди за вчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права, або права голосу (голосування за окремого кандидата на виборах), незалежно від фактичного волевиявлення особи та результатів голосування, передбачена кримінальна відповідальність (відповідно до вимог ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України).

Партійці «Батьківщини» вимагають від правоохоронців повного та об’єктивного розслідування кричущого випадку й інформування громадськості про результати.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова